Перший добровольчий хірургічний шпиталь

Це медичний заклад, який був створений в перші дні повномасштабного вторгнення на базі приватної лікарні естетичної хірургії на 14 ліжок цілодобового стаціонару, та який почав безкоштовно надавати допомогу постраждалим від російської агресії з 7 березня 2022.
Діяльність шпиталю спрямована на проведення хірургічних реконструктивних втручань (ортопедія та травматологія), відновлення фізичного та ментального здоров'я військових і цивільних з використанням доказових та новітніх методів медичної та соціально-психологічної реабілітації. Унікальною особливістю є те, що він продовжує працювати на добровільних засадах, безкоштовно, з метою надання якісної допомоги тим, хто цього потребує. За 2 роки роботи в госпіталі проліковано понад 400 військових та понад 5000 цивільних.

ПРОЄКТИ,ЩО БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІна форумі

Illustration

Корпус для післяопераційної реабілітації військових, яким було зроблено реконструктивну операцію (ортопедія та травматологія)

    Проєкт має інвестиційну привабливість

У шпиталі ми маємо потужну операційну кімнату та достатньо персоналу для проведення 2-3 складних операцій щоденно. Та враховуючи обмеженість розмірів клініки – всього 4 палати на 14 ліжок, пропускна здатність складає близько 250 пацієнтів на рік. Нам потрібні додаткові палати та реабілітаційний зал. Це дозволить укласти контракт з Національною службою здоров’я України та отримувати фінансування від держави. Земельна ділянка поруч з нами, виділена місцевою владою, дозволить побудувати додатковий корпус, збільшивши пропускну здатність лікарні втричі: від 250 до 700 - 1000 пацієнтів на рік, в залежності від дизайну корпусу та бюджету на будівництво.

Illustration

Ветеранський простір (місце для заходів соціальної інтеграції та роботи з сім’ями ветеранів)

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Наразі на державному рівні відсутні єдині стандарти реінтеграції ветеранів. Враховуючи збільшення кількості учасників бойових дій, яким складно повернутись до цивільного життя, вважаємо дієвим комплексний підхід до реінтеграційних процесів ветеранської спільноти для формування оптимістичного життєвого сценарію у ветеранів та підвищення психологічного благополуччя суспільства в цілому.Проєкт створений для сприяння якісним суспільним змінам у напрямку реінтеграції ветеранів, членів їх сімей та мешканців громад Івано-Франківської області, вибудовуючи нові моделі, підходи та рішення.Ветеранський простір - дружнє до учасників бойових дій та членів їх родин місце як можливість почути та оцінити запити та надати якісний чутливий сервіс. Окрім того, простір - ще й майданчик для консолідації громадських та благодійних організацій, комунальних та державних інституцій, медіа, соціально-відповідального бізнесу задля якісної синергії.

Illustration

Будівництво та підтримка центру сімейної реабілітації ветеранів (будівля поруч з хірургічним корпусом для проживання там сімей пацієнтів та спільних терапевтичних занять та сесій)

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Пацієнти, які проходять медичну та соціально-психологічну реабілітацію у Першому Добровольчому Хірургічному Шпиталі, приїздять з усієї України, тож їх рідним важко приїхати і бути з ними поряд з фінансових та організаційних причин (оренда готелю, витрати на дорогу тощо). Кінцевою метою реабілітації учасника бойових дій є максимально повноцінне повернення його в соціальне середовище, першою та основною складовою якого є сім’я. Ідея створення центру сімейної реабілітації полягає в тому, щоб сім'ї могли приїхати з іншого міста та бути зі своїми рідними в той період лікування після поранення. Це такий проміжок між медичною реабілітацією та повноцінним поверненням у соціум. Можливість поєднувати реабілітацію (медичну, фізичну, психологічну) із заходами повернення в сім’ю (як ресоціалізація) допоможе родині та учаснику бойових дій знайти розуміння один одного та навчитися жити в нових умовах.

ПРІОРІТЕТИ МІЖНАРОДНО СПІВРОБІТНИЦТВА

Довготривале співробітництво та партнерство з організаціями та людьми, які мають з нами спільні цінності та мету.

Знайти однодумців для обміну досвідом у наданні волонтерської допомоги людям.


Соціальний вплив проєкту

Військові, які отримали допомогу, зберігають фізичне та ментальне здоров’я, можуть повернутися до роботи та почуватися повноцінними членами суспільства. Ветерани вміють самостійно доглядати за собою, адаптуються та інтегруються в сім’ю та оточення, у них позитивний життєвий прогноз. Члени сімей ветеранів також інтегровані в соціум та будують плани на майбутнє, зберігаючи здорові відносини.

    Відновлення військових після травм війни, їхня інтеграція в сім'ю та соціум,
    Повернення членів родин Захисників та Захисниць України до повноцінного життя і забезпечення їх інтеграції в суспільство

Партнери:

Illustration

Івано-Франківська міська рада

Illustration

MSF-Spain

Illustration

The United Methodist Church

Illustration

Фонд Родини Богдана Гаврилишина

Illustration

Koridor.ua

Illustration

Червоний ХрестМіжнародний гуманітарний рух

Illustration

Перший добровольчий хірургічний шпиталь

Онищук Станіслав

Керівник

E-mail: moc.liamg%40yratnulovtsriFТелефон: +380681440709Адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 28