Перелік УЧАСНИКІВ виставки

Учасник Стенд Країна Специфікація компанії
3Д Метал Тех E-12 Україна 3D друк виробів з металу
МіаМед, ТОВ E-7 Україна Професійне медичне обладнання: електрохірургічне обладнання
3Dees Industries s.r.o. A-4 Чехія 3D-друк і сканування
4MedBox Europe BV, Parent Company A-6 Нідерланди Створення безпечної, доцільної та доступної системи охорони здоров'я, яка розвивається у співпраці з громадянами та наукою для громадян і разом з ними, при цьому контроль над персональними та генетичними біомедичними даними повертається до громадянина
AddLife C-2 Швеція AddLife - шведська компанія, що займається науками про життя, яка володіє та купує компанії в нішевих сегментах з пропозиціями, орієнтованими на сектор охорони здоров'я.
ADF: Ukraine Recovery Project Assistance Office A-1 Україна ADF: Ukraine Recovery Project Assistance Office is a private organization specializing in securing funding for projects aimed at the reconstruction of Ukraine.
We collaborate with both public and private sector projects. 
Aether Biomedical  B-6 Польща Виробник біонічних протезів, розробляють діджитал платформу для їх підтримки  та системи живлення.
Algeco Polska sp. z o.o. D-10 Польща Algeco є провідним постачальником модульних будівель на ринку, пропонуючи швидкі та гнучкі рішення, від повністю обладнаних житлових модулів до медичних установ, офісів та багато іншого. Ми пропонуємо консультації з управління проектами та дотримання вимог, а також повний комплекс внутрішніх і зовнішніх робіт «під ключ» (Service 360).
Ambulanc (Shenzhen) Tech. CO., LTD E-6 Китай Виробник: апаратів штучної вентиляції легенів, апаратів для серцево-легеневої реанімації, зовнішніх дефібриляторів, інфузійних систем тощо.
Arjo Poland C-9 Швеція Провідна компанія з продуктами та рішеннями для транспортування пацієнтів, гігієни, дезінфекції, профілактики травм від тиску та тромбозу глибоких вен (згустків крові), а також для діагностики. Компанія також пропонує медичні ліжка та різні послуги, такі як навчання у зв'язку з продажем продукції.
Atradius Dutch State Business NV, Government Association A-6 Нідерланди Atradius Dutch State Business пропонує ряд страхових і гарантійних продуктів для мінімізації ризику неплатежів для експортерів капітальних товарів, міжнародних будівельних компаній, банків та інвесторів.
Austrian Federal Economic Chamber A-8 Австрія Федеральна Економічна Палата
Awear Healthcare BV A-6 Нідерланди Aware Healthcare - це перша мережа терапевтів, які використовують лікування, засноване на науці та даних, якими діляться пацієнти, для надання дійсно персоналізованої допомоги в галузі психічного здоров'я
Benelux Imaging, Parents Company A-6 Нідерланди Постачальник вживаного медичного обладнання для візуалізації, такого як МРТ, КТ, катетеризація, рентген та УЗД.  Постачальник тимчасових рішень, трейлерів і модульних будівель МРТ і КТ.
Biomedical Engineering D-8 Словаччина Медичні вироби адитивного виробництва
Biomedisyst C-4 Франція Діагностичне обладнання
Biomerieux C-11 Франція Діагностичне обладнання
bioMérieux, Poland E-5 Польща Послуги з розширеної діагностики
Blanidas, LLC D-1 Україна ТОВ "Бланідас" - лідер з виробництва професійних мийних та дезінфікуючих засобів, експерт з впровадженням професійного медичного клінінгу в закладах охорони здоров’я. Ми допомагаємо створювати відділення медичної сервісної служби – від базового обрахунку оснащення до практичного навчання.
BMT Medical Technology s.r.o. A-3 Чехія Ми розробляємо, виробляємо і постачаємо широкий асортимент парових, повітряних і хімічних стерилізаторів, лабораторних сушильних шаф та інкубаторів, а також меблів з нержавіючої сталі.
BOWA Medical  D-6 Німеччина BOWA MEDICAL - провідний постачальник повного спектру інноваційних енергетичних хірургічних систем німецького виробництва. Наші продукти та системи ідеально адаптовані до вимог повсякденного медичного обслуговування в лікарнях і вражають високим ступенем гнучкості та безпеки.  Наша місія - зробити електрохірургію простішою та ефективнішою.
BTL Industries Ltd. A-4 Чехія Реабілітаційне обладнання
Business France C-4 Франція Підтримка міжнародного розвитку французької економіки. Business France відповідає за сприяння зростанню експорту французьких підприємств, сприяння міжнародним інвестиціям у Францію. Вона просуває французькі компанії, діловий імідж та загальнонаціональну привабливість Франції як місця для інвестицій.
Business Sweden C-2 Швеція Організація, що перебуває у спільній власності держави та бізнес-сектору, яка підтримує та просуває шведський експорт та інвестиції у Швеції
Cambio C-2 Швеція Cambio Healthcare Systems - один з провідних постачальників медичних інформаційних систем у Скандинавії та зростаючий гравець на європейському ринку, що має трохи більше 170 000 користувачів у загальних та університетських лікарнях, спеціалізованих відділеннях та амбулаторіях. Використовуючи наші інтегровані рішення, наші клієнти надають послуги 4 мільйонам пацієнтів.
Carl Reiner GmbH A-8 Австрія Медичне обладнання
CEVA Logistics  C-4 Франція CEVA Logistics - світовий лідер у сфері логістики третіх сторін, частина групи CMA CGM, що надає глобальні логістичні
рішень для з'єднання людей, продуктів і постачальників по всьому світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Марселі,
Франція, CEVA Logistics пропонує широкий спектр комплексних індивідуальних рішень у сфері контрактної логістики, а також повітряних, морських, наземних і автомобільних перевезень у 170 країнах світу. 
Chemosvit Fibrochem, s.r.o.  D-8 Словаччина Виробник антибактеріальної білизни, шкарпеток, панчішно-шкарпеткових виробів, безшовного спортивного одягу, одягу для відпочинку, трикотажу, основов'язаного трикотажу, тканих полотен для офіційного одягу, а також медичного одягу, постільної білизни
Chirastar KDT, s.r.o. A-4 Чехія Медичні меблі професійного призначення
CJP MediBio GmBH B-4 Німеччина Надання послуг з AR та PRRC відповідно до сертифікації MDR та IVDR для корейських компаній, що експортують медичні вироби до країн ЄС
Click Medical  С-13 США Виробник протезів
Codaco Electronic s r.o A-3 / A-4 Чехія Розробка систем IP-зв'язку, IP-сигналізації - використовуються в лікарнях та інших закладах охорони здоров'я
Comedeq s.r.o. A-3 Чехія Основна увага Comedeq зосереджена на первинній медичній допомозі та забезпеченні спеціалізованих робочих місць і медичних практик (хірургія, гінекологія, дерматологія, стоматологія, кардіологія або прийом невідкладної допомоги чи відділення інтенсивної терапії).
Coolfinity Medical BV, Parent Company A-6 Нідерланди Інноваційна система охолодження, яка запобігає смертельним захворюванням та зменшує дорогі відходи вакцин
DAE MYUNG Chemical Co. Ltd. B-4 Республіка Корея DAE MYUNG Chemical - корейський виробник дихаючої плівки для гігієнічних цілей, який працює в Кореї понад 30 років. У 2005 році ми заснували виробничий завод у В'єтнамі. Там ми виробляємо медичну продукцію для лікарень, ізоляційні халати тощо.
Dessintey C-4 Франція Dessintey розробляє та виводить на ринок технології інтенсивної реабілітації для прискорення одужання та забезпечення
 покращення якості життя пацієнтів. Наша місія - допомагати пацієнтам протягом усього їхнього шляху одужання та реабілітації. Наші технологічні рішення спрямовані на збільшення та урізноманітнення їхньої щоденної терапевтичної програми, а також забезпечують широкі критерії включення, включаючи ампутантів, які страждають від фантомного болю.
Detectair Technologies D-8 Словаччина Detectair.sk - це інноваційна компанія, що надає послуги у сфері дезінфекції. Наша мета - захистити здоров'я та зменшити ризик поширення вірусів і бактерій у різних типах приміщень, таких як будинки, медичні установи, офіси, магазини, громадські місця тощо. Ми використовуємо запатентовану технологію сухого аерозольного туману, яка ефективна проти широкого спектру патогенів, включаючи COVID-19 та грип. Наші послуги є екологічно чистими та безпечними для навколишнього середовища, не пошкоджуючи при цьому чутливе обладнання та технології. Ми також пропонуємо комплексні рішення для дому, включаючи регулярну дезінфекцію та дезінфікуючі засоби. Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт www.detectair.sk.
DRGEM Corporation  B-2 Республіка Корея Виробник діагностичного обладнання
DRTECH Europe GmbH B-4 Німеччина Єдина компанія у світі, яка постачає детектори прямого та непрямого виявлення для всіх медичних застосувань, ми продовжуємо розвиватися на основі диференційованої технології та конкурентоспроможності. Замість простого детектора або системи, детектор-система-SW об'єднані в одну платформу. Ми надаємо повне рішення для діагностичної візуалізації з оптимальною комбінацією.
Echopen Factory C-4 Франція Діагностичне обладнання
EKN C-2 Швеція EKN, Шведське експортно-кредитне агентство, є державною установою, завданням якої є сприяння шведському експорту та інтернаціоналізації шведських компаній шляхом страхування компаній та банків від ризику неотримання платежів.
EKOM D-8 Словаччина Ми спеціалізуємося на розробці, виробництві та продажу пристроїв для подачі стисненого повітря в різні сфери застосування. Ми спираємося на багаторічний досвід і традиції розробки та виробництва медичного обладнання, основа яких сягає початку другої половини 20-го століття. Наша продукція характеризується високою надійністю, безпрецедентно тихою роботою і тривалим терміном служби, завдяки чому може 
Elekta C-2 Швеція Провідний інноватор у галузі прецизійної променевої терапії
Ellipse Projects C-4 Франція Інфраструктура
Elof Hansson International C-2 Швеція  
Enablement Foundation A-6 Нідерланди Enablement спеціалізується на реабілітації на базі громади (РГ) та інклюзивному розвитку з урахуванням потреб людей з інвалідністю (ІРІ). Розвиток потенціалу, дослідження та інновації лежать в основі нашої роботи. Ми є неприбутковою компанією, яка працює на некомерційній основі.
ENCO D-8 Словаччина ECNO - це машинобудівна, металообробна компанія, що спеціалізується на виготовленні на замовлення, виробництві будівельних елементів для чистих приміщень (використовуються в електронній та фармацевтичній промисловості, а також в операційних), ми також виробляємо будівельні, протипожежні та рентгенозахисні двері.
Essity C-2 Польща Провідна світова компанія в галузі гігієни та охорони здоров'я
Europe Enterprise Agency  A-6 Нідерланди Агентство
Fillauer C-2 Швеція Світовий лідер в галузі ортопедичних та протезних інновацій
Fleischhacker GmbH & Co. KG  A-9 Німеччина З роками компанія Fleischhacker стала одним з найбільших постачальників для НУО (неурядових організацій) та проектів допомоги, що фінансуються банками, у сфері медичного та лабораторного обладнання. Ми працюємо майже з усіма організаціями ООН, Червоним Хрестом та багатьма іншими установами на основі довгострокових угод або системних контрактів. 
Forever Sustainable   Швеція Forever Sustainability надає консультації та поради в галузі сталого розвитку, щоб допомогти компаніям та організаціям трансформуватися в екологічно чистіші!
Furbify   D-8 Словаччина IT-Med
Galvex spol. s.r.o. D-8 Словаччина Фармацевтична компанія GALVEX належить до добре відомих виробників нестерильних лікарських засобів у Словаччині. GALVEX продає власну продукцію, але також пропонує вільні виробничі потужності для контрактного виробництва. Наповнення, маркування та пакування. Таблетки - супозиторії - місцеві препарати (мазі, креми, пасти та суспензії) - нестерильні розчини та краплі - сировина для аптек.
Gastroservis D-8 Словаччина Професійне обладнання для кухонь та харчових блоків
Ginger C-11 Франція Проектування та управління лікарнями, навчання, громадське здоров'я
Go Assistive Technology D-5 Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії У GO ми віримо, що відмінності кінцівок не повинні заважати нікому реалізовувати свої прагнення, незалежно від місця проживання та ресурсів. У співпраці з користувачами, лікарями та виробниками ми встановлюємо новий світовий стандарт комплексних протезних рішень, що виходять за рамки лише апаратного забезпечення, зосереджуючись на доступності, функціональності, довговічності та простоті встановлення, використання та ремонту.
H&W Optima D-8 Словаччина У лікарняних приміщеннях як для персоналу, так і навколишнього середовища існують ризики для здоров'я пацієнтів через внутрішньолікарняні інфекції. Сучасні технології не здатні запобігти передачі патогенів, що підкреслює необхідність посиленої дезінфекції поверхонь та очищення повітря.
За підтримки технологій H&W Optima та Hydrofogg ми можемо впроваджувати інноваційні рішення, які значно покращують захист навколишнього середовища та підвищують безпеку пацієнтів і персоналу в лікарнях.
Health Cluster Berlin Brandenburg  D-4 Німеччина Кластер індустрії охорони здоров`я
Herb-Pharma Corporation D-8 Словаччина Ми прагнемо виготовляти продукцію зі стійких, природних джерел і за допомогою науки отримувати найкращі результати та ефекти, які ці речовини можуть запропонувати. Завдяки нашому баченню здоров'я людини, заснованому на натуральних, біотехнологічних продуктах, ми постійно вчимося і досліджуємо нові інгредієнти і методи застосування. У Herb-Pharma, власника та виробника брендів Fytofontana, інновації пронизують усе, створюючи нову парадигму для біотехнологічної індустрії.
HMS Vilgo C-4 Франція Терапевтичне обладнання
Hospitainer BV B-3 Нідерланди Екстрена медицина. Наші рішення пристосовані для надання стаціонарної та амбулаторної допомоги в різних сферах медицини. Наші медичні контейнери можуть бути обладнані для найрізноманітніших медичних цілей. Наші рішення є мобільними або напівстаціонарними, щоб відповідати різним географічним умовам, і можуть бути розширені до лікарень на 50 ліжок.
InterHealth Canada C-1 Польща InterHealth Canada є світовим лідером в управлінні та операціях у сфері охорони здоров'я з різноманітним портфелем послуг з планування, управління та консалтингу. Ми надаємо економічно ефективні, індивідуальні, культурно-чутливі рішення, які відповідають міжнародним стандартам якості, як у державному, так і в приватному секторі. Ми управляємо лікарнями у форматі державно-приватного партнерства, розташованими на Карибських островах, у Центральній Європі та на Близькому Сході.

Translated with DeepL.com (free version)
InterMetro Industries B.V E-10 Нідерланди Виробник меблів для складування медичного обладнання, сталажів, візків різного призначення, тощо.
Invent Medical Group, s.r.o.  C-13 Чехія Компанія розробляє найсучасніші у світі 3D-друковані продукти для експлуатації та обслуговування
Isolit- Bravo spol. s r.o. A-4 Чехія Вироби з гуми та пластику
Janz Corporation A-5 США Janz Corporation - глобальный поставщик медицинского оборудования, ИТ-услуг и фармацевтических препаратов.  JANZ постачає широкий спектр медичного обладнання та витратних матеріалів для державних медичних установ і клінік США. Це може включати в себе все - від базових медичних засобів для домашнього використання для діючих військових США на базах до спеціалізованого обладнання для ветеранів війни для моніторингу, візуалізації або хірургічних процедур.
JL International GmbH B-4 Німеччина JL International GmbH представляє різні корейські продукти, такі як система моніторингу пацієнта, пристрій для фізіотерапії та WALKBOT в реабілітації.
JMP Medical outdoor Польща JMP Medical - провідний виробник передових мобільних і пересувних медичних установок для діагностичної візуалізації, з глобальною присутністю і сертифікатами таких відомих компаній, як Siemens Healthineers, Philips Healthcare і Canon Medical. Штаб-квартира JMP Medical знаходиться в Польщі, але компанія розширює свою міжнародну діяльність, відкриваючи філії у Великобританії та Нідерландах. Завдяки комплексному підходу до проектів, використанню власних відділів технічного проектування та виробництва, а також індивідуальним рішенням для задоволення індивідуальних потреб клієнтів. JMP Medical змінює спосіб надання мобільних медичних послуг, зосереджуючись на доступності та комфорті для пацієнтів і персоналу. Будучи піонером у революції мобільних медичних підрозділів, JMP Medical формує майбутнє охорони здоров`я.
Joinenterprise co. ltd. B-4 Республіка Корея Компанія Join Enterprises Co, Ltd розпочала виробництво медичних шин, які є лікувальним матеріалом для зовнішньої фіксації в ортопедії з 1999 року з девізом комунікації, інновацій, впровадження та досягнення, і є лідером світового ринку лікувальних матеріалів для зовнішньої фіксації в ортопедії.
Klimex Medical Ltd. B-1 Угорщина Розробник і виробник: систем виклику медсестер, приліжкових блоків KLX, систем пневматичних трубчастих стійок для лікарень і медичних установ.
L I N E T spol. s r.o. A-3 Чехія Виробник медичних меблів та супутнії товарів: матрасів, допоміжних систем, аксесуарів.
LIW Care Technology Sp. z o.o. A-11 Польща Проектуємо, виготовляємо та продаємо інноваційні медичні вироби найвищої якості, які дійсно сприяють реабілітації людей з інвалідністю.
Ми спеціалізуємося на виробництві сидячих систем та каркасів для стояння. 
Lokman Hekim Engurusag A-7 Туреччина Lokman Hekim Health Group, заснована в 1996 році, надає глобальні медичні послуги через 5 лікарень, 1 медичний центр та університет в Анкарі, 1 лікарню в Стамбулі, 2 лікарні у Вані та Центр діагностики та скринінгу в Ербілі. Маючи чвертьстолітній досвід, сучасне обладнання та сильний науковий склад, вона прагне забезпечити більш здорове майбутнє.
Lumibird Medical Polska Sp. z o.o. C-3 Польща Інноваційні технології від діагностики до лікування
Mebster A-4 Чехія Професійні продукти для реабілітації
Meden-Inmed Sp. z o.o. D-12 Польща Меден-Інмед - компанія, яка виробляє та постачає професійне медичне обладнання для реабілітації, фізіотерапії, неврології та інших галузей.
Medicover C-5 Швеція Провідний міжнародний постачальник медичних та діагностичних послуг
Medtech Magazine
Life Science Sweden
C-2 Швеція Medtech журнал
MEDUX, Parent Company A-6 Нідерланди Багатоплатформні рішення для телекомунікаційних операторів, регуляторів та підприємств для тестування, бенчмаркінгу та моніторингу мереж наступного покоління
MEIKO Clean Solutions Austria GmbH A-8 Австрія Обладнання для медичних закладів (водопостачання та водовідведення)
MEMO BV, Parent Company A-6 Нідерланди Вимірювальні інструменти та навісні замки. Особливо у вимірюванні. Особливо в закриванні. Коротше кажучи, це те, на чому ми фокусуємося вже багато років
Ministry of Industry and Trade, Czech Republic A-4 Чехія Міністерство промисловості та торгівлі
MSE C-4 Франція Лабораторне обладнання
MZ Liberec a.s.  A-3 Чехія Невід'ємною частиною виробничої програми є кінцеві елементи розподільчих систем, такі як приліжкові блоки, медичні балки, стельові підвіси та інші медичні вироби, які використовуються для оснащення операційних, відділень інтенсивної терапії, відділень анестезіології та реанімації, а також стандартних стаціонарних палат по всьому світу. Компанія також забезпечує постачання та монтаж джерел медичних газів, таких як генератор кисню, компресор, вакуумна, відновлювальна та випарна станції
Naturepharm S.R.O. - Avropa Biotechnology D-8 Словаччина Компанія NaturePharm з брендом Avropa Biotechnology є словацьким виробником/контрактним виробником нутрицевтиків. Ми є партнером багатьох державних компаній та міністерств. NaturePharm - це сучасна компанія з багаторічною традицією в галузі переробки трав, технології лікарських засобів та фармації. Ми спеціалізуємося на дослідженнях, розробці, виробництві та дистрибуції нутрицевтиків.
Netherlands Enterprise Agency  A-6 Нідерланди Агентство
Nexer C-2 Швеція Nexer - це глобальна технологічна компанія, яка має міцне коріння у шведській спадщині підприємництва та інновацій. 
Nordiske Medier C-2 Швеція  
Ny Teknik   Швеція Один з головних технічних журналів Швеції
OneMed C-2 Швеція Постачальник послуг у сфері охорони здоров'я, що пропонує дистрибуцію, консалтингові послуги та послуги з розробки продуктів для виробників медичних технологій
OR Technology (Oehm und Rehbein GmbH) E-3 Німеччина Рентген, візуалізація та системні рішення для медицини та промисловості
OR-CZ spol. s r.o. A-4 Чехія ІТ-рішення для B2B та державного сектору. Вже 20-річний досвід роботи в галузі охорони здоров'я та понад 120 інсталяцій рішень MARIE PACS в Чеській Республіці роблять компанію OR-CZ одним з провідних постачальників ІТ-систем для оцифрування операцій в охороні здоров'я. Зосереджуючись на обміні медичною документацією та інтеграції інформаційних систем або постійних інноваціях та оптимізації наших продуктів, ми намагаємося допомогти медичним працівникам покращити лікувальні та діагностичні процеси.
Östkontoret C-2 Швеція Асоціація переважно великих шведських компаній, метою якої є збільшення впливу шведського бізнесу в Україні через співпрацю між членами та з державним сектором.
OTOM Co. Ltd. B-4 Республіка Корея OTOM Co. Ltd - корейський виробник портативних рентгенівських апаратів. Апарати MINE 2 та MINE ALNU призначені для використання на відкритому повітрі.
PANOK E-8 Україна Виробник медичних меблів
Parabel s.r.o.  A-4 Чехія Виробництво медичних пристроїв для застосування в реабілітації. Lokohelp повністю обладнаний для проведення локомоторної терапії за допомогою динамічного полегшення ваги пацієнта. LokoBasic - підвісна система для розвантаження пацієнта.
Philips, Parent Company A-6 Нідерланди Професійні товари для охорони здоров'я
Physiotechnik Schaffarik GmbH A-8 Австрія Реабілітація
Poloplast GmbH & Co KG A-8 Австрія Обладнання для медичних закладів (водопостачання та водовідведення)
Polytech & Net GmbH B-4 Німеччина Polytech & Net GmbH є уповноваженим німецьким представником міста Інчхон, технопарку Кванджу та Корейської корпорації стартапів та малого та середнього бізнесу. Ми спеціалізуємося на консалтингу та торгівлі між корейською та європейською промисловістю в різних галузях, включаючи сферу охорони здоров'я.
Profil Nabytek, A.S. A-3 Чехія Медичні меблі професійного призначення
ProSpon spol. s r.o. A-4 Чехія The main activities of ProSpon are developing, manufacturing and also distributing orthopaedic and traumatological implants, instruments and other medical devices.
Protheflex System B-5 Словенія
Ми продаємо смолу Protheflex - гнучку поліуретанову смолу для виготовлення гнучких гнізд та навчання протезистів роботі з матеріалами Protheflex.  
PsyGlobal, Parent Company A-6 Нідерланди PsyGlobal зв'язує фахівців з психічного здоров'я, які не є громадянами Нідерландів, з голландськими організаціями, в результаті чого клієнти, які не є громадянами Нідерландів (і часто переміщені особи), які потребують психіатричної допомоги, отримують допомогу від професіоналів з тим же мовним і культурним походженням.
Psylaris, Parent Company A-6 Нідерланди Інноваційні програми з охорони психічного здоров'я для вас як терапевта. Кожне рішення базується на науково обґрунтованих методах, розроблене у співпраці з визнаними психологами та організаціями з охорони психічного здоров'я і ретельно протестоване кінцевими користувачами
Q-bital Healthcare Solutions A-6 Нідерланди Розробка та обладнання спеціальних медичних боксів,  операційних, маніпуляційних для лікарень та інших медичних установ
Redelius Production C-2 Швеція  
ResearchManager A-6 Нідерланди За допомогою нашого пакету для клінічних досліджень ми надаємо сучасну та масштабовану інфраструктуру SAAS для оцифрування та прискорення клінічних досліджень відповідно до місцевих (європейських) норм та правил. 
Saphenus Medical Technology GmbH A-8 Австрія Протезування
SARIO, Словацьке агентство з розвитку інвестицій та торгівлі D-8 Словаччина Агентство з торгівлі та розвитку
Schiller Poland sp.z.o.o. E-1 Польща SCHILLER Польща представляє швейцарську компанію SCHILLER AG - одного зі світових лідерів у розробці, виробництві та дистрибуції медичного обладнання для серцево-легеневої діагностики, моніторингу пацієнтів та невідкладної медицини.
Schmutterer & Partner Information Technology GmbH A-8 Австрія ІТ та системи управління для медичних закладів
Schrack Seconet AG A-8 Австрія Медичні IT-рішення
Sigma Software Group C-2 Швеція Sigma Software Group, відзначений нагородами ІТ-партнер протягом 22 років, обслуговує 150+ клієнтів, від стартапів до компаній зі списку Fortune 500. Маючи 2100 професіоналів у 40 офісах у 19 країнах, компанія розробляє індивідуальні рішення. Пропонуючи 25 продуктів та понад 40 послуг, Sigma Software входить до списку 100 найкращих аутсорсингових компаній світу за версією IAOP з 2015 року та згадується у таких виданнях, як Forbes, CNBC, The Times та Reuters.
SMS  E-4 Польща SMS - це авторитетний польський виробник з майже 80-річним досвідом у наданні комплексних рішень для інфекційного контролю в лікарнях, фармацевтичних установах і лабораторіях по всьому світу. Ми пропонуємо прості у використанні та довговічні мийні, дезінфекційні та стерилізаційні машини, а також програмне забезпечення для управління та інше обладнання CSSD. У нашому портфоліо також є спеціальна лінійка лабораторних стерилізаторів.
Socialstyrelsen C-2 Швеція  
Spectator Healthcare Technology, Parent Company A-6 Нідерланди Spectator Healthcare Technology є частиною групи компаній Spectator, яка має більш ніж 15-річний досвід розробки та комерціалізації передових технологій відеоконтролю та сервісних центрів для широкого спектру застосувань у сферах безпеки, охорони здоров'я та зв'язку
Specter Healthcare Intelligence Ukraine A-2 Україна Представляє надсучасні технології: Радіохірургія ZAP-X Radiosurgery, без бункера та кобальта Бустер дози на 20Гр ALBA Hyperthermia Система протонної терапії LinearBeam ERHA LinaTech. VenusX лінійні прискорювачі Aurora МРТ-лінійний прискорювач. MagnetTX OneScreen – хіміотерапія та парентеральне харчування
Star for Life Ukraine C-2 Україна Star for Life Ukraine - це динамічна неприбуткова організація, заснована у 2022 році, яка займається розширенням прав і можливостей соціально незахищеної молоді по всій Україні, в тому числі в регіонах поблизу лінії зіткнення. 
steptics GmbH  D-2 Німеччина Компанія розробляє та виготовляє протези стопи найвищої якості та за доступними цінами
Swecare C-7 Швеція Swecare - це найбільша організація та платформа для ключових гравців у сфері охорони здоров'я Швеції.
Task Force Health Care  Agency A-6 Нідерланди Task Force Health Care  керує державно-приватною платформою «Відновлення охорони здоров'я України». Ця платформа об'єднує організації та компанії з українського та нідерландського секторів охорони здоров'я з метою допомогти Україні подолати деякі з негативних наслідків війни для системи охорони здоров'я. 
Tekle Holographics Parent Company A-6 Нідерланди З самого початку існування людства зображення відігравали важливу роль у комунікації та співпраці. Ми перейшли від 2D до 3D завдяки таким технологіям, як доповнена та віртуальна реальність. Тепер ми можемо зробити останній крок: голографію з реальним імерсивним відображенням будь-яких тривимірних даних у повному 3D
Thaumatec Nederland BV A-6 Нідерланди Роками ми спеціалізувалися на розробці рішень для Інтернету (IoT) та штучного інтелекту (AI) для наших клієнтів.
The Spinalis Foundation C-2 Швеція Фонд Spinalis - це благодійний фонд, який був заснований у 1989 році з метою сприяння дослідженням та розробці методів лікування для людей зі спинно-мозковою травмою. У Швеції ми є проактивною силою в галузі реабілітації людей з ТСІ. Наші медичні дослідницькі проекти тісно пов`язані з Каролінським інститутом. Фінансування надходить з декількох джерел: від компаній, приватних осіб, а також від інших фондів.
Toutenkamion Group C-11 Франція Мобільні рішення для охорони здоров'я
Training & Consulting D-8 Словаччина Training & Consulting, s.r.o. є експертом у галузі рослинних добавок та косметики. Ми розробляємо, виробляємо та продаємо високоякісні продукти, отримані з лікарських рослин. Ми також пропонуємо навчання та консультування в галузі екстракційних систем.
TSE spol. s r.o. A-3 Чехія Наша компанія може похвалитися більш ніж 50-річною традицією виробництва електронних деталей. Завдяки власній розробці та виробництву, кваліфікованому персоналу та впровадженій системі якості ми гарантуємо високу якість нашої продукції. Це визнають наші клієнти по всьому світу.
Unicom Sluk spol. s.r.o.  D-8 Словаччина Виробництво мобільних дезінфекційних установок
University of Twente A-6 Нідерланди В University of Twente ми  піонери у поєднанні технологій, науки та інженерії з соціальними науками, щоб впливати на світ навколо нас. Нашою рушійною силою як студентів, науковців та викладачів є глибоке відчуття зв'язку з людьми, які поділяють допитливий, підприємницький дух
UTAS Technologies s.r.o. C-6 Словаччина UTAS Technologies була заснована в 1915 році для реалізації інноваційних проектів в галузі електромедичних технологій. Ми розробляємо, виробляємо та обслуговуємо апарати штучної вентиляції легенів експертного класу, монітори пацієнта, центральні станції моніторингу, ЕКГ та телеметричні системи для клінічних центрів по всьому світу. Компанія розробляє, виробляє та постачає монітори експертного класу, апарати ШВЛ, ЕКГ та телеметричні системи. Ми прагнемо пропонувати не просто пристрої, а комплексні рішення для задоволення ваших потреб
VarioShield B.V. A-13 Нідерланди VarioShield надає вам все необхідне для облаштування радіаційно-захищених приміщень. Ми також з радістю надамо вам поради та рекомендації щодо будівництва. Тож ви можете бути впевнені, що радіаційно-захищені приміщення дійсно безпечні.
Veritas, науковий центр E-2 Україна Медичний центр
Villard C-11 Франція Терапевтичне обладнання
VN Strategies A-6 Нідерланди VN Strategies - консалтингова компанія, що спеціалізується на сприянні співпраці між компаніями України та Нідерландів
VUP Medical  A-4 Чехія Дослідження та розробка трикотажних медичних виробів
Vytruve C-11 Франція Лабораторне обладнання
WFBB D-4 Німеччина Агентство економічного розвитку Бранденбургу
Wiener Privatklinik Betriebs-GmbH & Co KG A-8 Австрія Приватний медичний центр
Азаріс Груп B-8 Україна Постачання медичного обладнання для лікарень. Дистрибуція витратних матеріалів для медицини. Проектні рішення для медичних закладів. Обслуговування медичного обладнання сертифікованими інженерами. Медична технологія, проектування та реконструкція лікарень
Аксель Медікал E-9 Україна Постачання реабілітаційного, реанімаційного та операційного обладнання в Україні
Асоціація виробників та постачальників медичного обладнання / AVDZP A-3 Чехія Асоціація
Бест Орто B-14 Україна Виробник протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів на верхні та нижні кінцівки, дистриб'ютор комплектувальних виробів для протезів та ортезів
Брайтфілд Україна, ТОВ C-15 Україна Розробник та виробник сучасного високоякісного обладнання для дезінфекції та стерилізації під власним брендом SterixX.
Дебет Плюс. Клименко Груп B-12 Україна Фінансові послуги
Доктор Елекс, ТОВ B-10 Україна Медична інформаційна система,
що налаштовується під індивідуальні потреби клініки
Інтекс-Мед D-3 Україна Продукція для дезінфекції
Медрехаб D-14 Україна Комплексне оснащення медичних реабілітаційних центрів та установ
Міністерство закордонних та європейських справ Словацької Республіки  D-8 Словаччина Міністерство закордонних та європейських справ
Норма-Трейд, ТОВ C-8 Україна Постачальник обладнання для реабілітації
Ортопед, ТОВ D-9 Україна Виготовлення та постачання:
ортезів на хребет, ортезів на верхні та нижні кінцівки, протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортопедичного взуття, допоміжних засобів для особистого догляду та захисту
Хелс Дизайн, ТОВ D-7 Україна Розробка та виготовлення реабілітаційного обладнання - екзомашин