Illustration

Комунальне підприємство "Володимирське територіальне медичне об'єднання" Володимирської міської ради

Володимирське ТМО є багатопрофільним закладом з надання невідкладної ,планової стаціонарної та амбулаторно-консультативної допомоги населенню

  У медзакладі потужно та цілодобово працює: відділення екстреної медичної допомоги, лабораторна та інструментальна діагностика, відділення неврології з облаштованим інсультним блоком, сучасний операційний блок (вартість проєкту більше 25 млн грн), відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Стаціонарна медична допомога надається на 520 ліжках у 16-ти відділеннях
  У нашій команді 136 лікарів, серед них є медики з різних куточків України, а також внутрішньо-переміщені особи.
  Завдяки роботі акушерсько-гінекологічному відділеннющороку на світ з’являється біля 500 діток
  2500 військовослужбовцій пройшли лікування в оновленому стаціонарному відділенні реабілітації

ПРОЄКТИ,ЩО БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІна форумі

Illustration

будівництво реабілітаційного центру для військовослужбовців

  Проєкт має інвестиційну привабливість
  Власна земельна ділянка вартістю понад 120 млн грн

Тут будуть надаватись послуги при пошкоджені нервової системи та опороно-рухового апарату Функціонуватимуть зали фізичної та реабілітаційної допомоги ,кабінети апаратної фізіотерапії , водолікування і звісно, групова та індивідуальна психологічна допомога.

ПРІОРІТЕТИ МІЖНАРОДНОго СПІВРОБІТНИЦТВА

Серед пріоритетів діяльності Полтавської області є:

Обмін знаннями та досвідом - співпраця з міжнародними медичними установами, участь у міжнародних конференціях та форумах

✓ Підвищення кваліфікації фахівців - міжнародні стажування та навчання, запрошення іноземних експертів

✓ Впровадження передових технологій - спільні дослідницькі проєкти, закупівля сучасного обладнання

✓ Фінансова підтримка та гранти - залучення міжнародних грантів, співпраця з міжнародними організаціями

✓ Спільні клінічні випробування, розширення міжнародної мережі контактів

✓ Забезпечення якості та стандартів

✓ Просування інновацій та досвіду

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

Реабілітаційний центр у Володимирі є перспективним проєктом, спрямованим на надання високоякісних медичних та реабілітаційних послуг. В умовах сучасної України, з урахуванням соціальних та економічних реалій, цей проєкт має значну інвестиційну привабливість.

 • Layer 8

  Забезпечення соціальної стабільності

Реабілітація ветеранів та військовослужбовців є критично важливою для забезпечення соціальної стабільності та підтримки здоров'я населення, що підвищує його підтримку з боку держави, громадських організацій та населення

 • Покриття значного дефіциту послуг у регіоні

У Володимирському районі існує значний попит на послуги тривалої реабілітації, зважаючи на розташування в місті військових частин. Найближчий реабілітаційний центр розташований за 120 км, що створює значний дефіцит послуг у регіоні.

 • Високий рівень конкурентоспроможності

Використання передових технологій та сучасного роботизованого обладнання забезпечить високий рівень конкурентоспроможності центру та його привабливості для пацієнтів.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЄКТИ

Heading photo

Разом для здоров'я та благополуччя жителів Володимира-Волинського та Цвікау

Проєкт реалізований у співпраці з Володимир-Волинською міською радою по програмі NAKOPA. По проєкту у лікарню було придбано новий УЗД апарат з еластографією вартістю 90 000, 00 $.

Heading photo

Правильні дії в правильний час

Проєкт "Правильні дії в правильний час" реалізований у співпраці з містом Цвікау (Федеративна республіка Німеччина). За грантові кошти було закуплено автомобіль швидкої медичної допомоги вартістю 49450,00 євро.

Heading photo

Спільний розвиток реабілітаційних послуг

Зараз Володимирське ТМО реалізовує проєкт "Спільний розвиток реабілітаційних послуг у лікарнях м. Володимира та м. Білостока". Загальна вартість проєкту - 2318206,35 євро. Згідно проєкту передбачений обмін досвідом фахівців лікарень, спільні навчання та закупівля реабілітаційного обладнання на суму понад 1 мільйон євро.

ЗАТВЕРДЖЕНІ ПРОГРАМИ

 • 1

  План розвитку КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання" на 2023-2025 роки

Забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної спеціалізованої допомоги, досягнення максимально можливого рівня здоров’я жителів області, незалежно від їх віку, статі, соціального статусу, зміцнення і охорони здоров’я мешканців протягом усього їх життя.

Illustration

Володимирське територіальне медичне об’єднання

Ващук Тетяна

Генеральний директор

E-mail: moc.liamg%40kairetsenannahТел.: +380936791908 vtmo.com.ua