Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти

Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти – один із найбільших закладів післядипломної освіти в Україні (5 000 медичних фахівців на рік), де на циклах спеціалізації та тематичного удосконалення підвищують свій фаховий рівень сестри медичні різних спеціальностей, фельдшери, акушерки, фармацевти України.Вперше в Україні на базі коледжу запроваджено цикли спеціалізацій для медичних сестер загальної практики – сімейної медицини, з паліативної та хоспісної допомоги, шкільних медичних сестер, оптометристів, сестер медичних з реабілітації. З початком повномасштабної війни, на прохання МОЗ України, у коледжі вперше було проведено цикл спеціалізації асистентів ерготерапевта та асистентів фізичного терапевта. На базі коледжу відкрита нова спеціальність «Екстрений медичний технік», де здійснюється перепідготовка водіїв швидкої медичної допомоги. Нещодавно також стартував навчальний цикл для диспетчерів оперативно-диспетчерської служби, метою якого є вдосконалення алгоритмів прийому викликів для покращення надання екстреної медичної допомоги населенню. У коледжі функціонує потужний симуляційно-тренінговий центр та навчальна аптека «Lege artis», де слухачі і студенти відпрацьовують та вдосконалюють практичні навички на сучасному медичному обладнанні, манекенах, тренажерах. Викладачі коледжу пройшли навчання на тренінгах за ліцензованими програмами ВООЗ mhGAP і «Самодопомога +», впроваджують універсально-прогресивну модель домашніх візитів для сестер медичних в рамках проекту «Турбота з народження вдома» в рамках співпраці з Представництвом Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні. З 2021 року щорічно проводиться Осінній медсестринський форум у Львові. У грудні 2023 року коледж відвідала перша леді України Олена Зеленська, яка відзначила, що команда закладу залучає найкращі європейські практики для розвитку, водночас волонтерить і посилює психологічну стійкість медпрацівників. А у березні 2023 року у коледжі побував міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, який запевнив, що це найкращий медичний коледж України. Коледж має налагоджені тісні контакти з представниками організації медсестринського самоврядування та закладів охорони здоров’я у Польщі, Німеччині, Канаді.

ПРОЄКТИ,ЩО БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІНА ФОРУМІ

Illustration

Тренінговий центр ментального здоров’я та відновлення медичних фахівців

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Аналіз сучасного психологічного стану показує, що медичний персонал, працюючи у воєнних умовах, стикається з великим психологічним тиском, професійним вигоранням, стресом та травматичними подіями, що може призвести до розвитку посттравматичного стресового розладу та інших психічних проблем. Першими, хто допомагає стабілізувати психоемоційну ситуацію серед населення, є медичні фахівці різних ланок.Мета проєкту: психо-соціальна підтримка медичних фахівців, профілактика синдрому емоційного вигорання та стресу, безперервний професійний розвиток та навчання медичних фахівців навичкам управління стресом, психологічної підтримки пацієнтів у критичних ситуаціях та підвищення якості медичної допомоги в галузі ментального здоров’я та в результаті зміцнення медичної системи в Україні.Коледж має на меті реалізувати Тренінговий центр ментального здоров’я та відновлення медичних фахівців, який буде у двоповерховій будівлі, загальною площею 500 м кв. Проєкт передбачає капітальний ремонт будівлі, облаштування панорамного лекторію, відкритих тренінгових зон, просторів стресостійкості, навчальних кімнат тощо.

Illustration

Екосонце

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Проєкт «Екосонце» передбачає встановлення сонячних батарей на даху медичного коледжу.
Основна мета проєкту – забезпечити енергетичну стійкість та автономність медичного коледжу, сприяючи розвантаженню національної енергетичної системи України в умовах війни.
Суспільне значення проєкту полягає у впровадженні інноваційних технологій у сфері освіти, що сприятиме підвищенню екологічної свідомості серед студентства і громади.
Реалізація проєкту «Екосонце» сприятиме зниженню викидів вуглекислого газу, підтримуючи глобальні зусилля у боротьбі зі зміною клімату, та покращить імідж коледжу як екологічно відповідального закладу.

Illustration

Проєкт «Горизонти стійкості»

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Проєкт «Горизонти стійкості» передбачає створення вільного освітнього простору для інноваційного розвитку та формування стійкої культури ментального здоров’я. Проєкт націлений на студентів, викладачів, медичних фахівців та громадськість. Сам простір – це територія даху площею площею 1200 м², яка передбачатиме зони для навчання та зони, які підтримуватимуть ментальне здоров’я. Там будуть проводитись освітні заходи, як у формальній так і неформальній обстановці: обговорюватись наукові проблеми, дискусії, освітні курси, онлайн-конференції. Безпечна та дружна атмосфера підсилюватиме соціальну значущість кожного та кожної. Також простір буде передбачати вільне проведення часу, де можна буде почитати книгу, насолодитися оранжереєю та вертикальними садами, зануритись у світ віртуальних медичних інсталяцій. Важливо, що простір підтримуватиме і навчатиме культурі ментального здоров’я, оскільки заплановано створити медитативні зони та зони для релаксації та відпочинку. Проект буде розвивати екологічне мислення та свідомість, що безумовно закладе основи для формування нової Української генерації.

Illustration

Тренінговий реаблітаційний центр «VIS VITALIS»

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Тренінговий реаблітаційний центр «VIS VITALIS»Реабілітація в Україні стикається з багатьма викликами через воєнні дії та нові потреби населення. Залучення нових проєктів, постійне навчання фахівців, вивчення інноваційних методик та комплексний підхід, можуть значно покращити якість реабілітаційних послуг. Коледж у своїх приміщеннях планує створити інноваційну модель навчально-реабілітаційного центру, який передбачає два напрямки: фізична та психологічна реабілітація. Метою створення центру є формування професійної компетентності, необхідної для здійснення практичної діяльності сестер/братів медичних з реабілітації, асистентів фізичних терапевтів та асистентів ерготерапевтів, а також навчанню навиком роботи в мультидисциплінарній команді.Модель навчально-реабілітаційного центру, у майбутньому, сприятиме наданню кваліфікованих послуг з реабілітації, покращить якість життя, самостійність у повсякденній активності та соціальній незалежності дітей та дорослих з особливими потребами у громаді.

Illustration

Симуляційне навчання «Від тренінгу до успіху»

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Симуляційне навчання «Від тренінгу до успіху»Симуляційне навчання є важливим інструментом сучасної медичної освіти, оскільки вважається безпечним та контрольованим середовищем . Метою симуляційного навчання є покращення практичних та комунікативних навичок, підвищення здібностей до аналізу, прийняття рішень та командна співпраця в клінічному середовищі.Для реалізації проєкту необхідне інноваційне матеріально-технічне забезпечення для моделювання процесів професійної діяльності студентів та медичних фахівців.Цінність симуляційного навчання ще більше підвищується шляхом підведення підсумків тренуваннь. За допомогою новітніх технологій можна проаналізувати навчальні заняття, виявити помилки, відзначити успіхи, обговорити емоції чи почуття, які вплинули на учасників навчального процесу. Саме тоді відбувається якісно нове навчання.

ПРІОРІТЕТИ МІЖНАРОДНО СПІВРОБІТНИЦТВА

✓ Академічний та науковий обмін;

✓ Покращення медичної (медсестринської) освіти, шляхом підвищення кваліфікації викладачів;

✓ Технологічний розвиток та інновації;

✓ Соціальна відповідальність, глобальне здоров’я;

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

КЗ ЛОР Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти має високу інвестиційну привабливість завдяки стабільному попиту на медичні кадри (сестри медичні, акушерки, фельдшери та інші), інноваційним проєктам, економічній ефективності та підтримці з боку держави та міжнародних організацій. Коледж є найбільшим в Україні, відповідає національним та міжнародним стандартам освіти. В час війни ми працюємо максимально гнучко задля задоволення основних потреб українського суспільства в сфері медицини.

ЗАТВЕРДЖЕНІ ПРОГРАМИ

Стратегія розвитку КЗ ЛОР Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти 2024-2029

Illustration

Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти

Вовк Леся

Директор

E-mail: moc.liamg%40oplocdemТел.: +380975703099www.medcolpo.lviv.ua