Illustration

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПРОЄКТИ, ЩО БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА ФОРУМІ

КНП Іванківської селищної ради"Іванківська центральна районна лікарня"

Illustration

Організація роботи амбулаторного реабілітаційного відділення

    Проєкт має інвестиційну привабливість
    Оціночна вартість: 100 000 $

Іванківська територіальна громада знаходиться на віддаленій відстані від найближчих населених пунктів, де надаються реабілітаційні послуги. В сусідніх громадах не має закладів, які надають послуги реабілітації (Поліська, Димерська), тобто цільова аудиторія проекту - близько 25000 чоловік, які потребують реабілітаційних послуг (особи, що постраждали внаслідок збройної агресії рф, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, дорослі та діти з інвалідністю)

КНП Бородянської селищної ради "Бородянська центральна районна лікарня"

Illustration

Будівництво медичного корпусу

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Покращити якість надання спеціалізованої медичної допомоги населенню регіону. Створити комфортні та достойні умови перебування пацієнтів та персоналу в закладі, забезпечити доступність маломобільних груп населення. Об'єднання всії груп медичних послуг в одному приміщенні дозволить оптимізувати надання медичної допомоги, впроваджувати новітні техніки лікування та забезпечувати якісну комунікацію між лікарями вузького профілю.

Heading photo

КНП "Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Васильківської міської ради

Illustration

Реконструкція приміщень ІІ поверху дитячого лікувального корпусу під розміщення відділення стаціонарної реабілітації

    Проєкт має інвестиційну привабливістьОціночна вартість: 2 000 000 Є

З лютого 2022 року, внаслідок активних бойових дій на території Васильківської громади, значно зросла кількість цивільного населення, які потребують стаціонарної реабілітаційної допомоги. Стаціонарної реабілітації потребують і військові, що базуються на території громади та у сусідніх громадах, місцеві жителі, які отримали поранення під час захисту Батьківщини. Вже розроблено проект реконструкції приміщень ІІ поверху дитячого лікувального корпусу під розміщення відділення стаціонарної реабілітації КНП «Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на 30 ліжок Васильківської міської ради за адресою: проспект Київський Шлях, 87 м. Васильків, Київська область. Загальна площа проекту - 1 436 м².

Heading photo

КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги Немішаївської селищної ради"

Illustration

Капітальний ремонт частини будівлі під реабілітаційний центр

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Ідея створити в Немішаївській громаді реабілітаційний центр, який буде надавати населенню цілий спектр медичних послуг виникла після деокупації внаслідок повномасштабного вторгнення, коли ми почали бачити наслідки відголоску війни на нашому населенні, їх фізичний та психологічний стан, ми зрозуміли, що дуже важливо у громаді мати високоякісний реабілітаційний центр.Коли військові на передовій захищають нашу незалежність, втрачаючи частину свого здоров’я, то ми в тилу мусимо зробити все, щоб дати їм змогу жити незалежним життям. Реабілітація - це ще одна можливість забезпечити їхню особисту незалежність.Метою створення реабілітаційного центру є організація комплексної допомоги в оздоровленні та реабілітація учасників бойових дій, військовослужбовців, що отримали поранення, травми, захворювання в ході війни в Україні, населенню громади та внутрішньо переміщеним особам. Це допоможе повній соціальній адаптації до мирного життя, сприятиме відновленню фізичного здоров’я та психологічного стану та ефективної соціальної поведінки, зміцненню особистісного та соціального статусу.В результаті реалізації проекту якісну допомогу фізичної та психологічної реабілітації отримають тисячі людей, що сприятиме ефективному адаптуванню до мирного та безпечного життя, що є дуже важливим для здоров’я суспільства.Цільова група: - учасники бойових дій, що постраждали внаслідок війни в Україні;- ветерани війни;- діти з особливими потребами та молодь з обмеженими функціональними можливостями;- внутрішньо переміщені особи, які потребують допомоги.