Illustration

Комунальне підприємство Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війниПолтавської обласної ради

Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни

Багатопрофільний заклад охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає послуги первинної та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги, спрямованої на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я інвалідам та ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції, учасникам Революції Гідності та іншим особам, прирівняних до них за пільгами, а також інвалідам із числа дітей війни та іншим громадянам за наявності вільних місць.

  • Інвестиційна привабливість

  • КП «КРОКШ для ветеранів війни» ПОР потребує нову сучасну цифрову рентген систему на 3 робочих місця з динамічним детектором та комплектуючі до нього. Якісна та своєчасна діагностика – запорука успішного та ефективного лікування. Ось чому в сучасному світі без рентгенівського апарату не обходиться жодна лікувально-діагностична установа.Сьогодні все частіше аналогові установки замінюються на цифрові рентгенівські апарати. Сучасний цифровий рентген-апарат виключає процес проявлення, забезпечує миттєве отримання знімків, дозволяє зберігати зображення та проводити діагностику за допомогою комп’ютерної техніки. А отримані за допомогою рентгенівського опромінення зображення анатомічних структур обробляють цифровим способом, що дозволяє спростити процес діагностики.Перехід на цифрову технологію дозволить суттєво збільшити пропускну здатність рентгену кабінету, зменшити дозове навантаження на пацієнта, а також знизити час очікування результату. З’явиться можливість редагування та обробки отриманих знімків, щоб фахівцям було легше визначитися з діагнозом та специфікою захворювання.А також, створення в самому центрі м. Кременчука потужного центру реабілітації з усіма спектрами надання допомоги: діагностика, лікування, протезування, реабілітація, психологічний супровід та інтеграція пацієнтів з обмеженими можливостями у суспільство. Центр буде унікальний, оскільки об’єднає безпосереднє виробництво протезування та адаптування пацієнтів до ортопедичних виробів, навчання та реабілітація до та після протезування.

  • Пріоритети міжнародного співробітництва

  • Метою міжнародного співробітництва є розвиток міжнародних відносин шпиталю для його інтеграції у світову та європейську медичну систему та зростання авторитету у світі;Спільна робота із зарубіжними партнерами спрямовується на підготовку фахівців; проведення міжнародних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів та робочих зустрічей; членство у міжнародних наукових, адміністративних структурах, асоціаціях, товариствах; відзначення медичних досягнень шпиталю на міжнародному рівні; співробітництво по лінії міст-побратимів.Основні завдання1. Планування спільних програм міжнародного співробітництва з іноземними медичними закладами, організаціями, асоціаціями в галузі медицини.2. Організація участі у програмах міжнародного обміну, стажування та практики фахівців шпиталю.3. Реалізація спільних міжнародних медичних та реабілітаційних заходів.4. Надання необхідної організаційної та методичної допомоги структурним підрозділам шпиталю у встановленні та підтримці міжнародних зв'язків.5. Здійснення інформаційної та рекламної роботи з метою пошуку нових лікарень-партнерів та розширення географії міжнародних зв'язків шпиталю.6. Активізація участі структурних підрозділів шпиталю в міжнародних проектах.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЄКТИ

Heading photo

Надання високотехнологічних інноваційних медичних послуг соціально вразливим категоріям суспільства

Цей проєкт реалізований Установою благодійного фонду "Центр медичних інновацій" завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Мета проєкту: Створити ефективний механізм надання безоплатних високотехнологічних інноваційних медичних послуг соціально вразливим категоріям суспільства у Львівській області, використовуючи ресурси медичних закладів, ОГС, бізнесу та зовнішніх партнерів.Що було зроблено: За період дії ґрантової прогами було надано понад 1856 безкоштовних обстежень МРТ, КТ, УЗ-діагностики та ендоскопічних досліджень учасникам бойових дій і ветеранам війни, більше 274 пацієнтам військових госпіталів за скеруваннями головних лікарів, 119 внутрішньо переміщеним особам до 18-и років та майже 68 членам родин військових, зниклих безвісти за особливих обставин. За підсумками реалізації ґрантової програми було проведено два проміжних круглі столи у Львові та Києві, основною концепцією яких було обговорення представниками медичної управлінської сфери України і громадськості, а також депутатами питання доступності, якості та фінансування медичних послуг для ветеранів, військовослужбовців й внутрішньо переміщених осіб, застосування методів ефективної реабілітації та вагомої ролі приватного медичного сектору у наданні допомоги соціально вразливим верствам населення.

Затверджені програми центру

Illustration

Благодійна програма «Інноваційна діагностика в Медичному Центрі “NOVO“

Благодійна Програма є складовим елементом заходів Установи благодійного фонду “Центр медичних інновацій“, діяльність якої спрямована на організацію і надання спеціалізованої діагностичної допомоги населенню. Благодійна програма базується на принципах відкритої прозорої звітності, ефективного використання благодійних внесків (пожертв), адресності та цільового використання коштів. Метою Благодійної програми є забезпечення найвищої якості діагностичних послуг шляхом впровадження та використання інноваційних технологій і забезпечення високого рівня компетентності фахівців Медичного Центру “NOVO“ (надалі також – Центр), а також здійснення вагомого внеску в розвиток здорового суспільства та сприяння розвитку охорони здоров'я в Україні.1. Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» (Асоціація) виступила ініціатором та координатором міжнародної благодійної програми #CharityHelpUA. Завданням програми є об’єднання зусиль та ресурсів членів асоціації, її партнерів та благодійників на допомозі у захисті України від російських загарбників та подолання гуманітарних викликів пов’язаних з військовими діями.

Illustration

#NOVOhelp

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» (Асоціація) виступила ініціатором та координатором міжнародної благодійної програми #CharityHelpUA . Завданням програми є об’єднання зусиль та ресурсів членів асоціації, її партнерів та благодійників на допомозі у захисті України від російських загарбників та подолання гуманітарних викликів пов’язаних з військовими діями. Програма дій Медичного центру NOVO отримала назву #NOVOhelp.
Напрям 1: Надання медичної діагностичної та консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам (до 18 років) з районів ведення бойових дій та інших міст України Напрям 2: Допомога учасникам бойових дійНапрям 3: Допомога родинам військових, які зникли безвістиНапрям 4: Доставка медикаментів з Європи, сортування на складських площах та цільова відправка для військових та цивільних в райони ведення бойових дійНапрям 5: Доставка медичного обладнання для організації надання медичної допомоги у ЛьвовіНапрям 6: Залучення та працевлаштування лікарів-переселенців з районів ведення бойових дій та інших міст України

Партнери

Illustration

Асоціація благодійників України

Illustration

HelpUkraine22

Illustration

КЗ ЛОР "Будинок воїна"

Illustration

Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб»

Illustration

Медичний центр NOVO

Тарас Лисак

Director

+38 067 676 0242moc.liamg%40kasyl.tвул. Шпитальна, 9, м. Львів, 79007