Бережанська центральна міська лікарня

Заклад забезпечує медичним обслуговуванням населення трьох громад – Бережанської міської, Саранчуківської та Нараївської сільських територіальних громад, а це більше, ніж 40 тисяч людей. Також, з початком повномасштабного вторгнення, лікарня надає медичні послуги великій кількості (більше 4 тис.) внутрішньо переміщених осіб, які внаслідок війни осіли на Бережанщині. Заклад охорони здоров’я КНП «Бережанська центральна міська лікарня» за своїм потенціалом є найбільшим і найпотужнішим на західних теренах Тернопільського району.В лікарні функціонують 8 стаціонарних відділень – терапевтичне (включно з паліативною допомогою), хірургічне, педіатричне, травматологічне (спільно з ЛОР), неврологічне, акушерсько-гінекологічне, інфекційне та відділення анестезії та інтенсивної терапії. В цих відділеннях Бережанська центральна міська лікарня має в своєму розпорядженні 191 стаціонарне ліжко-місце. В складі лікарні також функціонують стоматологічне та фізіотерапевтичне відділення, відділення трансфузіології та відділення лабораторної діагностики.Кількість пролікованих в стаціонарних відділеннях лікарні у 2023 році – 7901 осібКрім того, велику кількість відвідувачів амбулаторно приймає поліклінічне відділення. В приміщенні поліклініки також знаходиться Комунальне некомерційнео підприємство «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської міської ради.Денна приймальна спроможність поліклініки ( разом з ЦПМ(МС)Д) – 1200 осіб.


ПРОЄКТИ,ЩО БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІНА ФОРУМІ

Illustration

КОМПЛЕКСНА РЕАБІЛІТАЦІЯ - ПРІОРИТЕТ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ

    Проєкт має інвестиційну привабливість

Опис: Створення сучасного реабілітаційного центру на базі реабілітаційного відділення лікарні, який зможе надавати повний спектр медичних послуг з реабілітації Мета: Створення належних сучасних умов із забезпечення проведення комплексної реабілітації для різноманітних верств населення та категорій пацієнтів. Соціальна значимість: Забезпечення комплексної реабілітації для пацієнтів Бережанської центральної міської лікарні, в тому числі для військовослужбовців та ветеранів війни, включаючи ментальну реабілітацію. Для проведення комплексної реабілітації плануємо залучити також приміщення новозбудованого міського спорткомплексу та дендропарку в передмісті Бережан, с. Рай (ментальна реабілітація).

Illustration

СУЧАСНА МЕДИЦИНА – ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ, БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ, ЕНЕРГЕНИЧНА АВТОНОМІЯ

    Оціночна вартість: 913 850 €

Опис: Запровадження цифровізації, системи електронної черги та колл-центру в системі надання медичних послуг вторинною спеціалізованою та первинною ланками медицини.Покращення доступності пацєнтів лікарні до медичних послуг шляхом оновлення системи безбар’єрного доступу.Забезпечення енергетичної автономії шляхом використання енергозберігаючих технологій та впровадження альтернативних джерел енергопостачання (друга і третя черга встановлення сонячних панелей).
Мета: Створення єдиного сучасного безбар'єрного, енергетично автономного медичного простору із впровадженням інноваційних IT-рішень та цифрових інструментів.
Соціальна значимість: Реалізація проєкту покращить доступність, організацію та ефективність надання медичних послуг пацієнтам.

ПРІОРІТЕТИ МІЖНАРОДНО СПІВРОБІТНИЦТВА

Створення міжнародних партнерств для спільного фінансування проектів з реабілітації;

Запровадження цифровізації, системи електронної черги та колл-центру в системі надання медичних послуг вторинною спеціалізованою та первинною ланками медицини;

Покращення доступності пацєнтів лікарні до медичних послуг шляхом оновлення системи безбар’єрного доступу;

Забезпечення енергетичної автономії шляхом використання енергозберігаючих технологій та впровадження альтернативних джерел енергопостачання (друга і третя черга встановлення сонячних панелей).

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

Лікарня є багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, а також входить до спроможної мережі закладів охорони здоров'я Тернопільської області та є загальним закладом надання вторинної спеціалізованої медичної допомоги у цілодобовому режимі.
Сфера обслуговування - понад 40 тис. жителів Тернопільського району - Бережанської міської та сусідніх громад району.
Фінансова спроможність закладу на 2024 рік: договір з НСЗУ - 105 млн грн, фінансування місцевого бюджету - 8,9 млн. грн.
Введення в дію стаціонарного реабілітаційного відділення надасть можливість надавати комплекс медичних послуг для осіб, що потребують якісної реабілітації, в тому числі поранених військовослужбовців. Забезпечення повного спектру надання якісних медичних послуг з реабілітації є одним з пріоритетних напрямків розвитку закладу та потребує залучення інвестиційних коштів.

ЗАТВЕРДЖЕНІ ПРОГРАМИ

  • Програма розвитку та підтримки КНП «Бережанська ЦМЛ» Бережанської міської ради на 2023 рік (Кошти місцевого бюджету 16,7 млн. грн.). РЕАЛІЗОВАНА.

  • Програма розвитку та фінансової підтримки КНП «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради на 2024 рік (Кошти місцевого бюджету 8,9 млн. грн.).

  • Стратегія розвитку КНП «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради, затверджена на початку 2023 року.

Illustration

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА

Ростислав Бортник

Міський голова

E-mail: au.vog.liam%4019485040Тел.: +380354821446; +380982671484berezhanymrada.gov.uabercml.itmed.org