Illustration

Комунальне некомерційне підприємство"Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей"Вінницької обласної Ради»

Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей

Наш медичний центр має декілька корпусів і прекрасну територію у 3,4 га, яка розташована у затишному, мальовничому екологічно-чистому мікрорайоні Вінниці.
Заклад надає послуги з медичної реабілітації за програмою медичних гарантій стаціонарно та амбулаторно дітям від 3-х років з ураженням опорно-рухової системи, з неврологічними патологіями, сенсорними та психічними розладами, серцево-судинними та іншими захворюваннями, немовлятам, які народилися передчасно та/або хворими, упродовж перших трьох років життя, а також дорослим.
Рівень якості медичних послуг забезпечується шляхом створення для кожного пацієнта мультидисциплінарної команди кваліфікованих фахівців з реабілітації, які постійно навчаються сучасним різним методикам, обмінюються досвідом з фахівцями інших закладів, приймають участь у практичних семінарах, вебінарах, тренінгах, тощо.
Загалом у центрі працює 100 працівників, які докладають усіх зусиль для відновлення здоров’я та повернення здорових дітей у суспільство.За минулий 2023 рік заклад надав 17 132 послуг, якими скористалося понад 1 400 пацієнтів.

ПРІОРІТЕТИ МІЖНАРОДНО СПІВРОБІТНИЦТВА

Налагодження партнерських стосунків з міжнародними організаціями для обміну ресурсами, підсилення експертизи, спільного фінансування проєктів реабілітації і розвиток інноваційних підходів у реалізації програм/методик з відновлення та реабілітації

Заручитися підтримкою світової спільноти задля підвищення доступності кожній постраждалій дитині, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, до реабілітаційних послуг та відновити фізичне та ментальне здоров’я

Залучення до міжнародних наукових конференцій, робочих зустрічей, чи членства у міжнародних асоціаціях, що дозволить підвищити кваліфікації мультипрофільної команди фахівців та розширити спектр реабілітаційних послуг нашого Центру

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей за час своєї діяльності сформував потужну матеріально-технічну базу та команду професіоналів, які горять своєю справою і щодня надають високоякісні медичні послуги лікувально-профілактичного, діагностичного та реабілітаційного характеру. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта і прагнемо, щоб у нашому Центрі вони отримували ефективні послуги, перебували у безпеці та комфорті.
Центр має значний авторитет у медичній спільноті та великий потенціал для розвитку: по-перше, це команда лікарів та медичних працівників, які готові забезпечувати сталу роботу в умовах викликів сьогодення; по-друге, це велика доглянута територія у межах обласного центру, постійне оновлення обладнання, яке отримуємо завдяки синергії бізнесу – влади – громади. Послуги закладу мають значний попит серед пацієнтів.
Фінансова стійкість закладу у 2024 році складає 24 млн грн, де оплата за послуги з Національної служби здоров’я України 23,1 млн грн, дохід від надання платних послуг – 0,9 млн грн, співпраця з благодійними організаціями, інвесторами та меценатами оцінюється у 1,5 млн грн. Працюємо за принципами відкритості та прозорості, цінуємо – партнерство, прагнемо – до розвитку і підвищення спроможності та потенціалу медичного Центру.
В умовах війни збільшилась кількість маленьких пацієнтів, що спричинило черги на реабілітаційну допомогу, як фізичну так і психологічну. Брак сучасних ергономічних приміщень, реабілітаційних залів та додаткових місць для цілодобового перебування пацієнтів протягом курсів реабілітації, створює суттєву перешкоду у нашій спроможності надавати якісну медичну реабілітаційну допомогу.
Тому основним вирішенням цієї проблеми є будівництво корпусу палатного відділення з укриттям, реабілітаційного корпусу модульного типу на території закладу. Це дасть можливість збільшити додатково на 13 800 послуг на рік, якими скористаються додатково 1020 пацієнтів.

Illustration

Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей

Мовчан Лариса

Директор

E-mail: ten.rku%400202drcmovТел.: +380672557057 vomcrd.vn.ua